Info ze zápasů hraných 16. a 17. 6. 2018

ZÁPASY MLÁDEŽE

Poslední balíček zápasů odehráli žáci a dorostenci. Tím se jejich sezóna 2017/2018 definitivně uzavřela...

Dorost
Moravské Budějovice - Velká Bíteš 2:5 (0:2)

Branky našich: Ondrák 3, Macholán, Plucek
Sestava: Navrátil - Krejčiřík, Pelikán, Kment, Macholán, Urbánek, Svoboda, Ondrák, Chadim, Mahel, Havlíček

Dorostenci sezónu skončili v laufu, protože z posledních pěti zápasů získali až neuvěřitelných 13 bodů. V Moravských Budějovicích se v jejich dresu přestavil i rekonvalescent a člán širšího kádru A-týmu Jirka Ondrák a výrazně pomohl k bodovému zisku. Po dvou brankách z první půle přišla na začátku té druhé studená sprška v podobě vyrovnání na 2:2, pak ale naši opět zabrali naplno a třemi brankami rozhodli o svém přesvědčivém vítězství. V konečné tabulce se navíc posunuli na 8. místo.

Starší žáci
Stará Říše/Předín - Velká Bíteš 5:4 (2:1)

Branky našich: Ivančík 2, Tvrdoň, Padyšáková
Sestava: Holubář - Ivančík, Juran, Dufek, Sláma, Jašek, Havlík, Hotárek O., Havliš, Prudík, Tvrdoň, Padyšáková, Hotárek D., Dvořáček

Bezstarostný zápas přinesl šedesátiminutovku otevřených obran, brankáři to neměli lehké. Domácí brzo vedli 2:0, naši do poločasu snížili. Po změně stran přišel nápor našich, ale paradoxně další dvě branky na druhé straně hřiště - 4:1. Pak ale tlak našich tak zesílil, že se domácí nedokázali bránit a nedlouho před koncem bylo vyrovnano. M. Tvrdoň pak bohužel ve své poslední šanci v žákovském dresu neuspěl a domácí po rychle rozehrané standardní situaci dvě minuty před koncem rozhodli o svém vítězství 5:4. 

Mladší žáci
Stará Říše/Předín - Velká Bíteš 0:7 (0:4)

Branky našich: Hotárek 2, Dufek, Preis, Holubář, Sláma, Prudík
Sestava: Holubář - Chytka, Preis, Ševců, Jašek, Prudík, Mateja, Hotárek, Dvořáček, Dufek, Sláma, Kročil

Zápas byl důstojným rozloučením se sezónou. Proti slabému soupeři jsme tak trochu za odměnu rotovali se sestavou tak, abychom dali příležitost vyniknout některým hráčům víc než obvykle. V základní osmičce tak vůbec nebyli T. Jašek s O. Hotárkem, podstatně vyšší porci času naopak dostali kluci jako L. Kročil nebo V. Chytka. Nikdo nezklamal a podařilo se také splnit některé dílčí cíle. Prvním bylo pomoci vstřelit branku V. Preisovi, což se podařilo, druhým pak získat penaltu pro našeho brankáře A. Holubáře, což se také podařilo a třetím pak posunout v závěru M. Prudíka do útoku, což se dotřetice podařilo, navíc se náš kapitán projevil jako rozený kanonýr, když sám před brankářem chladnokrevně zavěsil. 
Z pěkného areálu jsme tak odjížděli navýsost spokojeni.