PĚKNÉ 3. MÍSTO Z HLINSKA

U11 - ONDRÁŠOVKA CUP 2018

Hezký úspěch si připsala naše U11 (hráči ročník narození 2008 a ml.), která v Ondrášovka Cupu v Hlinsku obsadila 3. místo...

18.9.2018 - Ondrášovka Cup - U11 (info poskytl trenér Martin Brzobohatý)

Sestava: Brzobohatý, Balej, Chytka, Drlíček, Havelka, Sláma, Kroulík, Cross, Hanzelka, Hotárek, Střecha

 

FCVB - Velké Meziříčí 3:1
Branky: Balej 2x, Střecha
Zápas dvou naprosto vyrovnaných mužstev rozhodla lepší produktivita našich hráčů. Poměrně rychle jsme se ujali vedení 2:0, což nás trochu ukolébalo a přenechali jsme iniciativu soupeři. Svoji převahu nakonec potvrdil i snížením na rozdíl jediné branky. V té chvíli naši hráči opět přidali a vzali si zpět dvoubrankový rozdíl, který vydržel až do konce.

FCVB - Slovan Rosice 5:0
Branky: Havelka 2x, Balej, Chytka, Sláma
V zápase jsme byli lepším týmem a po zásluze postupně zvyšovali naše vedení. Soupeř hrozil pouze z brejků, které dokázal likvidovat náš brankář. Naši hráči bojovali až do konce, za což byli odměnění poměrně vysokou výhrou 5:0.


FCVB - Hlinsko 0:5
Hlinsku jsme byli do poloviny zápasu vyrovnaným soupeřem. V utkání ale bylo rozhodující, kdo vstřelí první branku. Bohužel to byl soupeř, naši hru to naprosto rozložilo a soupeř byl najednou na koni. Našim hráčům se přestalo dařit a i jejich nasazení nebylo takové jako na začátku zápasu. Soupeř postupně své vedení zvyšoval až na konečných 0:5.

FCVB - HFK Třebíč 2:3
Branky: Hotárek, vlastní
Naši hráči zápas se soupeřem, který měl do té doby pouze jediný bod, podcenili. Od začátku hráli naprosto bez nasazení a po chybách dvou nejzkušenějších hráčů jsme brzy prohrávali o dvě branky. V polovině zápasu potom přišel z brejku třetí gól soupeře a náš tým byl zralý na ručník. Po bouři na střídačce však do druhé poloviny zápasu nastoupilo úplně jiné mužstvo. Najednou nás bylo všude plno, za což jsme byli odměnění snížením až na rozdíl jediné branky. Víc už se bohužel nepodařilo a soupeř udržel své vedení.

FCVB - Žďár n. Sázavou 0:8
Od začátku byla jasná převaha soupeře. Přestože naši hráči bojovali, soupeř nás přehrával individuálně i kombinačně. Žďár se rychle dostal do vedení a svoje vedení průběžně navyšoval celý zápas. Náš tým byl schopen ohrozit soupeřovu branku pouze sporadicky.
Bylo jasné, že jsme narazili na nejlepší tým turnaje.


Pozn.: Myslím že 3. místo na turnaji odpovídá našim výkonům a možnostem. Jen škoda podcenění zápasu s Třebíčí, při bojovném výkonu od začátku jsme mohli urvat třetí výhru. Ještě je třeba poznamenat, že dle soupisek jsme měli na turnaji nejmladší tým (4 hráči ročníku 2009).